fbpx
Політика

Вимагати в українського уряду погашення боргу РФ зможе в будь-який момент – Шувалов

РФ зможе зажадати погашення боргу України, якщо ситуація цього вимагатиме – Шувалов.

РФ зможе зажадати погашення боргу України, якщо ситуація цього вимагатиме, заявив перший віце-прем’єр Ігор Шувалов.

"Ця позика надана так, що у нас будуть завжди можливості вимагати в українського уряду погашення цієї позики, і за найжорсткішим юридичними процедурами. Це не просто якась домовленість між двома Мінфінами, це оформлено за дуже жорсткою процедурою", – сказав І. Шувалов, відповідаючи в інтерв’ю "Росії 24" на питання про те, чи може Україна, отримавши від РФ багатомільярдну підтримку, змінити своє рішення і все ж таки підписати договір про асоціацію з ЄС.

Читайте також:  Хустська єпархія УПЦ (МП) прославляє патріарха РПЦ Кіріла Гундяєва, а Мукачівська єпархія УПЦ (МП) засуджує

"РФ повністю свої права в юридичному плані забезпечила", – підкреслив він.

Минулого тижня президент РФ Володимир Путін за підсумками переговорів зі своїм українським колегою Віктором Януковичем оголосив, що Росія на кошти ФНБ викупить євробонди України на $ 15 млрд, у тому числі на $ 3 млрд – вже в грудні. Ставка купона за паперами, розміщених на Ірландській фондовій біржі, складе 5 % річних.

Читайте також:  Вчора у центрі Будапешта десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана (ВІДЕО)

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також: