Футбол

Ярмоленко і Коноплянка кращі футболісти України 2013 року за версією «Українського футболу»

Наприкінці кожного року в українському спорті підводяться підсумки і визначаються кращі спортсмени. Вийшло так, що за підсумками 2013 року в Україні два кращі футболісти – представник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка, що захищає кольори дніпропетровського «Дніпра». Такі підсумки опитування, проведеного виданням «Український футбол». Відзначимо, що в опитуванні брали участь уболівальники, футбольні експерти, а також представники засобів масової інформації.

Читайте також:  «Другий тайм вселяє оптимізм перед матчем-відповіддю», - Хацкевич

Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка набрали за результатами опитування по 283 очки. При цьому наголошується, що Андрій Ярмоленко отримав більшу кількість перших місць, ніж Євген Коноплянка: 64 проти 54 -х.

Раніше повідомлялося, що виданням «Український футбол» був визначений найкращий коментатор і телеведучий, який працює в Україні. Цієї нагороди удостоївся Юрій Розанов, який випередив за кількістю набраних голосів Віктора Вацка та Миколу Кравчука. Нагадаємо, що Юрій Розанов в даний час працює на телеканалах «Футбол 1» і «Футбол 2». Кращого коментатора, як і кращого українського футболіста за підсумками року, вибирали футбольні експерти та вболівальники.

Читайте також:  Суперкубок України-2019: феєрична перемога «Динамо» з рахунком 2:1

Відзначимо, що видання «Український футбол» визначає кращих представників українського світу футболу щорічно.

За матеріалами: sport.ua, fanat.ua Фото: АР

Читайте також:

Коментувати