fbpx
Політика

Партія регіонів незадоволена Азаровим?

 У той час, як представники опозиційних сил разом з громадянами, присутніми на Майдані, виступають за відставку Кабінету міністрів України на чолі з прем’єром Миколою Азаровим, більшість представників Партії регіонів навпаки встають на захист уряду. Проте чи дійсно всі представники провладної партії задоволені роботою Азарова і його уряду? Якщо вірити словам депутата партії «Батьківщина» Володимира Ар’єва, то ні.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

Сьогодні, 16 грудня, Володимир Ар’єв написав на своїй сторінці в Facebook, що спілкувався з одним з депутатів Партії регіонів, чиє ім’я він, природно, не розголошує. Так от Ар’єв стверджує, що цей самий депутат повідомив йому, що на ранковому засіданні фракції Партії регіонів у них все було не так «красиво», як розповідають їхні офіційні спікери.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

«Навпаки – Азарову вилили все, що накопичилося. Ситуація потроху змінюється», – написав Володимир Ар’єв.

Читайте також: