fbpx
Новини Євромайдана

“Беркутівці” за силовий розгін Майдану в ніч на 30 листопада отримали по 500 доларів премії – В. Ярема

За силовий розгін Майдану "беркутівці" отримали по 500 доларів премії – В.Ярема.

Співробітники внутрішніх військ відмовилися бити мітингувальників, а "беркутівці" навпаки отримали за це премію. Про це під час прес-конференції повідомив екс-керівник столичної міліції Віталій Ярема, передає кореспондент УНН.

"Я особисто спілкувався з бійцями внутрішніх військ і вони сказали, що ні в якому разі не будуть бити мітингувальників. А ось "беркутівці" за силовий розгін Майдану в ніч на 30-е листопада отримали по 500 доларів премії", – сказав Ярема.

Він також зазначив, що це, в першу чергу, пов’язано з тим, що в міліції змінилося керівництво і прийшли люди, здатні віддавати злочинні накази.

Як відомо, в Києві та інших містах України проходять акції громадських активістів та опозиції під загальною назвою Євромайдан, які були спровоковані рішенням уряду про призупинення євроінтеграції від 21 листопада.

Після того, як в ніч з 29 на 30 листопада бійці спецзагону міліції "Беркут" жорстоко розігнали мирну акцію протесту на Майдані Незалежності, громадянські акції Євромайдану переросли в політичний протест. Опозиція закликала людей на Майдан і оголосила загальнонаціональний страйк, що привів до політичної кризи. Серед основних вимог опозиції відставка уряду Азарова, а також дострокові президентські і парламентські вибори. Також серед вимог опозиціонерів відставка міністра внутрішніх справ Захарченка.

Джерело: УНН

Читайте також: