Економіка

Подавати звітність з ПДВ необхідно разом з реєстрами виданих та отриманих податкових накладних

До нової звітної податкової декларації з ПДВ додаються копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних, у рядку 012 „Звітної нової” яких вказується позначка „Х”.

 Згідно із вимогами Податкового кодексу України та Порядком ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (затверджений наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 № 1340) реєстр ведеться в електронному вигляді у форматі, затвердженому контролюючим органом, та за власним бажанням платника у паперовому вигляді.

 Платники податку щомісяця в строки, що передбачені для подання податкової звітності (календарний місяць), у тому числі для яких встановлено звітний податковий період – квартал, подають органу доходів і зборів копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за такий період в електронному вигляді.

Читайте також:  "Укрпошта" погрожує припинить доставку пенсій з 1 січня

 Згідно із Порядком заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість (затверджений наказом Міністерства фінансів України від 25.11.11 №1492) податкова декларація з ПДВ подається платником за звітний період незалежно від того, чи провадив такий платник податкову господарську діяльність у звітному періоді.

 У складі декларації подаються передбачені додатки (у разі заповнення даних у відповідних рядках декларації) та копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних.

Читайте також:  Разумков заявив, що за рік можуть скасувати мораторій на продаж землі

 Після подання декларації за звітний (податковий) період платник податку має право до закінчення граничного терміну подання декларації за такий самий період подати нову декларацію з виправленими показниками.

 У службовому полі реєстру виданих та отриманих податкових накладних для відмітки про тип декларації (011 – 012) та службовому полі для відмітки про подання податкової декларації з позначкою (рядки 021 – 024) проставляється позначка „Х” у рядку службового поля, яке відповідає типу декларації.

Читайте також:  «Нафтогаз» зобов’язаний у липні знизити ціну на газ для населення ще на 650 гривень

 Враховуючи вищевикладене, при поданні платником ПДВ нової звітної податкової декларації з ПДВ, до такої декларації додаються копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних, у рядку 012 „Звітної нової” яких вказується позначка „Х”.

  За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також:

Коментувати