fbpx
Політика

З Януковичем можна говорити лише мовою санкцій – Тимошенко

 Судячи з усього, захиснику Юлії Тимошенко Сергію Власенку вдалося зустрітися з екс -прем’єром, оскільки він передав деякі слова лідера опозиції. Зокрема, як повідомила прес -служба партії «Батьківщина», Юлія Тимошенко заявила, що єдина мова переговорів, яку розуміє президент Віктор Янукович – це мова санкцій.

Читайте також:  Депутатка від партії Орбана лякає угорців вступом України в ЄС: "Зброя, наркотики, торгівля людьми, екстремізм і генномодифіковані продукти. Це - цвях у труні Угорщини" (ВІДЕО)

«Санкції проти Януковича і його сім’ї – єдина мова, яку він розуміє», – передав Сергій Власенко слова екс-прем’єра.

Також він зазначив, що Тимошенко як і раніше продовжує своє голодування на знак солідарності з людьми, які не побоялися вийти на вулиці, щоб протистояти режиму.

Читайте також:  У США відбудеться наймасштабніший протест проти Трампа: на мітинги вийдуть мільйони людей (ВІДЕО)

«Вона дуже слабка фізично, але психологічно її не зломили. Вона дуже сильна духом», – додав Сергій Власенко.

Читайте також: