Політика

ВР не підтримала відставку уряду за опозиційним сценарієм

Верховна Рада провалила голосування за відставку Кабінету міністрів на чолі з Миколою Азаровим. Відповідна постанова, яку на розгляд запропонували опозиційні фракції, набрала всього 186 голосів. Зокрема, за відставку уряду проголосували: 90 нардепів від «Батьківщини», 42 – від « Удару», 36 свободівців, 17 позафракційних депутатів. Відставку Кабміну підтримав навіть один регіонал. Категорично проти виступили комуністи.

Читайте також:  За Надію Савченко проголосувало 8 людей на Донеччині

Під час розгляду питання про відставку Кабміну, лідер фракції «Комуністичної партії» Петро Симоненко запропонував нардепам підтримати законопроект, підготовлений комуністами. Він, як і опозиційний, передбачає відставку уряду. Правда, за іншим сценарієм. Але не через провал євроінтеграції, а через складну економічну ситуацію, яка виникла в Україні під час нині діючого Кабміну. ​​

Читайте також:  ЦВК прийняла останній протокол з виборчого округу №210

Однак спікер Володимир Рибак заявив, що дану постанову перед розглядом необхідно зареєструвати. Микола Азаров вийшов із залу. Після цього Володимир Рибак закрив ранкове засідання Верховної Ради, депутати продовжать роботу о 16:00.

Читайте також:

Коментувати