fbpx
Освіта

При розгоні Євромайдану жоден студент київського вишу не постраждав – Табачник

Табачник стверджує, що при розгоні Євромайдану жоден студент київського вишу не постраждав

 Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник стверджує, що при розгоні Євромайдана 30 листопада жоден студент київського вищого навчального закладу не постраждав. Про це УНІАН повідомили в прес-службі міністерства освіти і науки.

«Ті заклики, якими весь час обурюють і обманюють людей представники та керівники опозиції про київських студентів, не відповідають дійсності. Це суцільна неправда. З п’ятниці на суботу жоден студент київського вищого навчального закладу на Майдані Незалежності не постраждав», – заявив Табачник.

За його словами, «це звірено за даними вищих навчальних закладів, за інформацією деканатів, органів студентського самоврядування та перевірено в медичних установах столиці України».

«Тому хотів би ще раз закликати до спокою, до мирних дій, до того, що не можна порушувати законодавство, перетворювати столицю України в якусь область хаосу і безладу», – заявив Табачник.

Міністр також звинуватив представників опозиції в тому, що вони «наповнюють інформаційний простір нахабними, цинічними і просто антилюдськими провокаціями».

«Наприклад, сьогодні один колишній чиновник МОН поширив інформацію про те, що нібито в міністерстві освіти і науки готують якихось неіснуючих молодих людей – 100 осіб – щоб змішати їх зі студентами, які беруть участь в акціях протесту. А у нас сьогодні з 8:30 ранку дійсно була запланована ще місяць тому нарада головних бухгалтерів та директорів професійно-технічних навчальних закладів. І більшість з цих 100 осіб годиться, хто в батьки, матері, а хто і в бабусі й дідусі студентам. І ця брехня поширилася в інформаційному просторі», – зазначив Табачник.

Тому він закликав «кожного бути надзвичайно уважним, щоб провокація не заволоділа інформаційним простором і не ставала надбанням широких верств населення».

Джерело: УНІАН

Читайте також: