Спорт

Росіянин Сергій Ковальов важко нокаутував українця Ісмаїла Сіллаха

Російський боксер Сергій Ковальов виправдав прогнози більшості фахівців, швидко впоравшись з українцем Ісмаїлом Сіллахом. Поєдинок за титул чемпіона світу за версією WBO в напівважкій вазі ( до 79,4 кілограмів) відбувся 30 листопада цього року у Квебеку (Канада).

Український боксер так і не зумів використати шанс, який несподівано йому підвернувся завдяки особистій неприязні з боку Сергія Ковальова. Весь перший раунд бій пройшов в тривалій розвідці, спортсмени придивлялися один до одного, не хотіли йти на ризик, не загострювали ситуацію.

Читайте також:  Ломаченка визнано найкращим боксером світу за версією ESPN

Розв’язка ж зустрічі відбулася на самому початку другого раунду. Важко сказати, чи стало це плодом вдало проведеної розвідки чемпіона світу за версією WBO в напівважкій місці Ковальова або ж це випадкова закономірність, адже трапилося все дуже швидко. Перший же удар у скроню праворуч з подальшим ковзаючим лівим боковим відправили Ісмаїла Сіллаха в нокдаун. Незважаючи на те, що українець піднявся, вже було зрозуміло, що стан боксера залишає бажати кращого.

Читайте також:  Стало відомо, коли відбудеться поєдинок Ломаченка з Кемпбеллом

Через кілька миттєвостей після команди судді відновити бій російський боксер довів свою майстерність, жорстко добивши претендента, який потім ще довго залишався на настилі.

За матеріалами: korrespondent.net

Читайте також:

Коментувати