fbpx
Політика

Янукович прокоментував дії силовиків на «Євромайдані»

Президент України Віктор Янукович обурений подіями, які сталися в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві. Про це йдеться у зверненні президента до українського народу, повідомляє прес-служба глави держави.

«Я глибоко обурений тими подіями, які сталися вночі на Майдані Незалежності. Я засуджую дії, що призвели до силового протистояння і страждань людей. Кілька днів тому я перед усією країною заявив про підтримку цивільних ненасильницьких акцій. Ті, хто не почули слова Конституції і президента і своїми рішеннями і діями спровокували конфлікт на Майдані, – будуть покарані», – пообіцяв він.

Читайте також:  Російський «православний джихад» або орда іде на Захід

Також Віктор Янукович зажадав від Генеральної прокуратури України терміново надати йому і українському суспільству результати негайного та об’єктивного розслідування для належного покарання винних.

«Я підтверджую – ми єдині у виборі нашого спільного європейського майбутнього… Запевняю з усією відповідальністю: всі зусилля влади спрямовані на подолання кризових процесів, зміцнення економіки, поліпшення життя людей», – зазначив президент і закликав усіх приєднатися до процесу зміцнення держави та об’єднання українського суспільства.

Читайте також:  Угорщина наклала вето на резолюцію Ради Європи щодо миру в Україні

«Переконаний, саме такий підхід дозволить нам досягти бажаних цілей і не допускати більше конфліктів і протистояння в суспільстві. Вірю у вашу мудрість і готовність до спільної роботи заради нашого європейського майбутнього», – резюмував Віктор Янукович.

Читайте також: