fbpx
Політика

Мартін Шульц закликав Ю. Тимошенко припинити голодування

 Президент Європарламенту закликав Ю. Тимошенко припинити голодування

 Президент Європейського парламенту Мартін Шульц передав Євгенії Тимошенко лист, адресований лідеру опозиції Юлії Тимошенко – про це УНН повідомили в прес-службі "Батьківщини".

У рамках саміту Східного партнерства дочка Юлії Тимошенко Євгенія зустрілася з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем. У зустрічі також взяли участь заступник голови партії "Батьківщина", голова комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Григорій Немиря та співголова місії Європарламенту Пет Кокс і Александр Квасневський.

Під час зустрічі президент Європейського парламенту передав Євгенії Тимошенко лист, адресований лідеру опозиції Юлії Тимошенко. У листі, зокрема, зазначається: "Європейський парламент глибоко жалкує, що Україна в односторонньому порядку вирішила перервати процес підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом".

Читайте також:  Угорщина наклала вето на резолюцію Ради Європи щодо миру в Україні

"Я знаю, що угода була твоєю метою. Я висловлюю щирі захоплення, що ти не припиняла  боротьбу за цю угоду", – написав у листі до Юлії Тимошенко Мартін Шульц.

Президент Європарламенту зазначив, що місія Кокса-Квасневського зробила величезну роботу для того, щоб усунути перешкоди, які знаходяться на шляху до підписання угоди.

У листі М. Шульца зазначається, що незважаючи на всі зусилля місії, питання політично мотивованого правосуддя залишається невирішеним. У цьому зв’язку президент Європарламенту зазначив, що він глибоко відданий меті звільнення Юлії Тимошенко.

"Як президент Європейського парламенту, я даю своє слово, що залишуся глибоко відданим реалізації мети місії", – сказав він.

Читайте також:  Орбан зробив нову скандальну заяву про гроші для України, поскаржився на бідність і лякав угорців війною

Мартін Шульц також закликав Юлію Тимошенко припинити голодування, яке вона почала в знак солідарності з українцями, які вийшли на Євромайдан.

"Я знову висловлюю свою підтримку і підтримку всього Європейського парламенту щодо майбутнього, за яке ти борешся для українського народу", – йдеться в листі до Юлії Тимошенко.

"Будь впевнена, що ми будемо разом з тобою в боротьбі за це", – додав президент Європарламенту.

Мартін Шульц також висловив захоплення мужністю Юлії Тимошенко, зокрема, щодо її позиції, що міститься в зверненні до лідерів і парламентів Об’єднаної Європи. Він також поінформував Євгенію Тимошенко, що 5 грудня конференція президентів Європейського парламенту заслухає звіт місії Кокса-Кваснєвського.

Джерело: УНН

Читайте також: