Право

Керівництво НМУ імені Богомольця обіцяє відрахувати тих студентів, які вийдуть на Євромайдан

 Студентам "Богомольця" пригрозили відрахуванням за участь в Євромайдані

 Керівництво Національного медичного університету імені Богомольця обіцяє відрахувати тих студентів, які вийдуть на "Євромайдан", крім того перевірятимуть аудиторії під час навчального процесу. Про це УНН повідомили співробітники університету.

За словами співробітників, зараз керівництво навчального закладу повідомило студентам про те, що "участь у студентських страйках небажана".

Читайте також:  Указ про запровадження воєнного стану в Україні отримав підпис Порошенка

"У ректорат викликали старост всіх без винятку курсів і попередили, що всіх студентів вузу, яких побачать на "Євромайдані", відрахують.

Більш того, всі двері закладу закривають, коли йдуть "пари", і відкривають тільки на перерву. А потім вважають студентів "поголовно". Весь технічний персонал вже другу добу чергує у ВНЗ – не доведи Господи, якийсь студент вибіжить на майдан…!", – розповідають працівники університету.

Читайте також:  В Україні підвищено штрафи за незаконну рубку і знищення лісових культур

Однак, за словами співробітників вишу, студенти все ж біжать на площу, не боячись покарання. "Ну… Таке є… Лізуть через вікна, хтось вмовляє "технічок" – і тікають… Але в ректораті сказали, що завтра вранці разом зі старостами груп буде рейд по гуртожитках і буде перекличка. І якщо когось зі студентів не буде на місці – просто відрахують…", – розповіли в університеті.

Читайте також:  В Україні посилили відповідальність за водіння в стані сп'яніння

Джерело: УНН

Коментувати