Економіка

Якісне обслуговування платників податків

  На сьогодні зусилля фахівців Міндоходів і надалі спрямовані на підвищення якості обслуговування платників податків. Адже наповнення бюджету – головне завдання працівників Міндоходів, а якість обслуговування платників – це мета її досягнення.

 Вже майже рік працює Центр обслуговування платників податків при ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області. В його роботі застосовуються сучасні технології, які дозволяють підняти на якісно вищий рівень взаємовідносини з платниками податків.

Читайте також:  Володимир Гройсман наказав міністрам готувати інформацію наступним керівникам про ситуацію в державі

 Суб’єкти господарювання отримали можливість звернутися до єдиного підрозділу, де зможуть подати необхідні документи для постановки на облік, переходу на іншу систему оподаткування, отримати довідки або інші документи та будь-яку інформацію щодо сплати податків, подати податкову звітність, а також, у разі необхідності, отримати допомогу щодо її заповнення.

 З початку року фахівці ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області надали у ЦОПП 4,7 тис. адміністративних послуг, у тому числі значна кількість з них це: видача карток платників податків – 3,5 тис., видача довідок, дозвільних документів та інших послуг – 1,2 тис.

Читайте також:  "Нафтогаз" знизив ціну газу на серпень на 7,2-7,5%

 Міндоходів і надалі покращуватиме роботу Центрів обслуговування платників податків, які повинні, перш за все, стати помічниками платникам податків у веденні бізнесу. Завдяки поєднанню інтересів держави і громадян, ефективній співпраці з платниками податків формується позитивний імідж органів Міністерства доходів і зборів України.

 Нагадуємо, що Центр обслуговування платників податків у Київському районі м. Донецьк розташований за адресою: м. Донецьк – 7, вул. Жмури 1, 2 поверх.

Читайте також:  Поки не почнемо стукати в усі двері, у країні нічого не побудується, – Володимир Зеленський

  За матеріалами: ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області

Читайте також:

Коментувати