fbpx
Політика

Бідзіна Іванішвілі йде з політики

Колишній прем’єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі заявив про своє рішення піти з політики. Про це екс-прем’єр-міністр заявив під час з’їзду політичної партії «Грузинська мрія – Демократична Грузія», яка входить до складу правлячої коаліції «Грузинська мрія». З’їзд партії відбувся в неділю, 24 листопада.

«З сьогоднішнього дня я з’явлюся перед усіма вами не як політик, а як пересічний громадянин цієї держави. Я йду з політики і буду активним громадянином», – повідомив Бідзіна Іванішвілі під час з’їзду партії.

Нагадаємо, що в початку жовтня 2011 року Бідзіна Іванішвілі несподівано оголосив про свій намір створити сильну політичну команду. Він повідомив, що хоче прийти до влади в Грузії. Втім, відразу ж Бідзіна Іванішвілі зазначив, що не збирається довго залишатися в політиці. За його словами, він буде «в політиці» всього 2-3 роки.

Читайте також:  Очільник МЗС Угорщини знову погрожує Україні

Незабаром після цього створив Бідзіна Іванішвілі коаліцію «Грузинська мрія». Його коаліція на парламентських виборах торік зуміла змістити з позицій провладну політичну силу тодішнього президента Грузії Михайла Саакашвілі. Йдеться про партію «Єдиний національний рух». Саме після перемоги коаліції «Грузинська мрія» Бідзіна Іванішвілі очолив уряд Грузії.

Читайте також:  Хто шеф рпц кіріл (гундяєв) чи олігарх  костянтин малофєєв та чому папа не бачить "сатанізму" в московській церкві?

Приблизно через рік на посаді глави уряду Грузії, восени 2013 року Бідзіна Іванішвілі заявив, що вважає своє головне завдання виконаним. Саме тому, підкреслив політик, він вирішив піти з політики. За його словами , після відходу з політики він займеться «розвитком громадянського сектору» в Грузії. Пізніше Бідзіна Іванішвілі підкреслив, що піде з поста прем’єр-міністра Грузії через тиждень після інавгурації Георгія Маргвелашвілі, нового президента.

Відзначимо, що інавгурація нового президента Грузії Георгія Маргвелашвілі пройшла 17 листопада 2013 року.

За матеріалами: zn.ua

Читайте також: