Політика

Шанси України підписати УА – менші, ніж 50% – глава МЗС Польщі

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський оцінює шанси на підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом менше, ніж в 50 %. За словами міністра, Україна допустила величезну помилку, відклавши вирішення найважливіших питань на останній момент. Та й натиску Росії українській державі дуже важко протистояти.

Читайте також:  Кличко відхрестився від заяви Ляшка про об’єднання проти “Слуги народу”

«Вірменія вже піддалася цьому тиску, Україна – коливається. Але Україна допустила значні помилки в цьому процесі. Отже, якби сьогодні я повинен був вгадувати, підпишемо чи (Угоду про асоціацію) у Вільнюсі, то вважаю, що шанси – менші, ніж 50 відсотків», – заявив Радослав Сікорський.

У той же час він підкреслив, що саміт «Східного партнерства» у Вільнюсі відбудеться за будь-яких обставин. Адже крім України, в ньому задіяні також інші держави – ​​Грузія і Молдова. А вони, за словами міністра, повністю готові парафувати Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Щодо України, то вона багато зробила для досягнення євроінтеграційної мети. Однак керівництво Євросоюзу вважає, що цього для підписання Угоди недостатньо, а тому в нинішній ситуації вона може бути і не підписана.

Читайте також:  У Зеленського нарешті розповіли, що запланували на День Незалежності

За матеріалами: polskieradio.pl

Читайте також:

Коментувати