Політика

А. Яценюк: Сергія Власенка допитують через приватні справи

С. Власенка допитують через приватні справи – А. Яценюк

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко зараз знаходиться в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури. Відповідну заяву зробив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, передає кореспондент УНН.

"Я розмовляв з Генпрокурором. Він мені повідомив про ту кримінальну справу, за якою зараз Власенко знаходиться в Головному слідчому управлінні. Через 40 хвилин я буду мати зустріч з начальником Головного слідчого управління ГПУ. Ми повідомили усім західним партнерам про те, що відбувається з С. Власенком. Я сподіваюся, що нам вдасться Сергія витягти", – сказав нардеп.

Читайте також:  ЦВК прийняла оригінали протоколів з 194 округів

За його словами, зараз прокурор підтвердив йому, що проводяться слідчі дії щодо кримінальної справи і також він додав, що незабаром йому мають вручити матеріали справи.

"Думаю, що це десятки кримінальних справ за надуманими обставинами, тому він знаходиться в слідчих діях і поки вони не прийняли процесуальне рішення про арешт", – сказав він.

Читайте також:  Зеленський спростив отримання громадянства для росіян, які зазнали політичних переслідувань

За словами Яценюка, він дізнався про те, що Власенка затримали після того, як захисник Ю. Тимошенко прислав СМС Олександру Турчинову.

Зараз у ГСУ ГПУ нікого не впускають. Під будівлею зараз знаходяться декілька нардепів, серед яких Геннадій Москаль та інші нардепи "Батьківщини".

Джерело: УНН

Читайте також:  ЦВК прийняла оригінали протоколів з мокрими печатками з 183 округів

Читайте також:

Коментувати