fbpx
Україна

У Криму розробили правила для дайверів

Підприємство «Кримська регіональна аварійно-рятувальна служба» розробило правила підводного плавання і надання відповідних послуг на території регіону. Текст проекту опубліковано на сайті міністерства курортів і туризму Криму, зараз ведеться активне його обговорення.

За словами керівника «КРАСС» Едуарда Старшініна, подібний документ розробляється в Україні вперше. При складанні правил рятувальники спиралися на світовий досвід, проводили численні консультації з фахівцями кримських дайв-центрів, а також з членами міжнародної федерації рятувальників.

Читайте також:  На Закарпатті представники Національної поліції України та Польщі обговорили спільну діяльність у боротьбі з транскордонною злочинністю

Мета інновації «Кримської регіональної аварійно-рятувальної служби» – попередження нещасних випадків під час занурень.

Після того як документ буде затверджений в остаточній редакції, правила підводного плавання і надання відповідних послуг на території Криму будуть обов’язковими для всіх профільних установ та організацій, а також для фізичних осіб (як громадян Україна, так і іноземців). Постачальникам дайвінг-послуг будуть видані сертифікати на підводний туризм та паспорта підводного маршруту.

Читайте також:  СБУ повідомила про підозру дружині екснардепа-зрадника і арештувала її нерухомість в Одесі на понад 250 млн грн

За матеріалами: lenta.ru

Читайте також: