Без категорії

Ганна Дзеркаль стала триразовою переможницею в змаганнях Кубка України з плавання

Ганна Дзеркаль тричі перемогла у змаганнях Кубка України з плавання

У другий день змагань Національного кубку України з плавання Ганна Дзеркаль стала триразовою переможницею.

Про це УНІАН повідомили у Федерації плавання України.

Дзеркаль з Соледара перемогла на дистанції 100 м батерфляєм. Вона фінішувала за 59.12. Спортсменка також стала першою на 200 м брасом, показавши результат 2:25.50. Третю перемогу вона отримала на 100 м комплексним плаванням – 1:01.62.

Після завершення змагань Дзеркаль сказала: «Я дуже задоволена своїм сьогоднішнім виступом. Радує те, що з кожним змаганням результати поліпшуються. Тому буду готуватися до чемпіонату Європи, який почнеться в грудні».

В інших дисциплінах були зафіксовані такі результати: на 50 м батерфляєм відзначився Олексій Іванов (Сєвєродонецьк) – 24.43; на 100 м брасом першим фінішував Андрій Коваленко (Біла Церква) – 58.67; на 50 м вільним стилем найшвидшою стала Маргарита Нестерова (Росія ) – 25.59 (спортсменка також перемогла на 100 м на спині – 1:00.69); на 200 м вільним стилем відзначився Ілля Тесленко (Харків) – 1:49.24; на 200 м комплексним плаванням переміг Максим Шемберев (Київ) -2:01.25; на 200 м на спині першим фінішував Олександр Васильєв (Київ) – 1:56.06; на 400 м вільним стилем перемогла Ганна Стеценко (Соледар) – 4:18.88.

В естафеті 4 х 50 м комбінованим плаванням серед дівчат перемогли спортсмени з Донецької області. Стеценко, Дзеркаль, Світлана Дворяткіна та Олена Погребняк завершили цю дистанцію за 1:50.34. Серед хлопців найкращих результатів досягли кияни: Васильєв, Коваленко, Владислав Соленко і Єгор Чорний фінішували за 1:40.59.

Більш ніж 300 плавців з 20 областей України, Києва та Севастополя, а також з Тирасполя та Росії беруть участь у Національному кубку України. Змагання є відбірковим етапом до Чемпіонату Європи на короткій воді, який проходитиме в Данії в грудні.

За матеріалами: УНІАН