fbpx
Суспільство

Рудковська представила нову колекцію одягу

У рамках Тижня моди в Москві відбувся показ нової колекції одягу марки ODRI, авторами якої є продюсер Яна Рудковська та її чоловік, відомий фігурист Євген Плющенко. Цього разу одяг був виконаний в морському стилі. Отже, домінувало в ньому вбрання білих і синіх кольорів. У показі брали участь не тільки дорослі моделі, але юні вихованці Академії кіно і шоу-бізнесу STARS, яку очолює Яна Рудковська.

Читайте також:  До уваги військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, ветеранів війни, у тому числі звільнених у запас!

Варто відзначити, що участь у московському тижні моди для Яни Рудковської та її чоловіка Євгена Плющенка – не новина. Наприкінці минулого року продюсер не побоялася вийти на подіум, будучи на останніх місяцях вагітності, чим викликала справжній вибух овацій.

До слова, напередодні в рамках того ж московського Тижня моди відбувся також показ нової колекції одягу ще однієї знаменитості – ведучої реаліті-шоу «Дом-2 » Ольги Бузової. Під час показу з телезіркою трапився маленький казус – перед виходом на сцену на її сукні поламалася блискавка. Але Ольга Бузова знайшла вихід з цієї ситуації.

Читайте також:  Covid-19 повертається: коли очікувати сплеск захворюваності

За матеріалами: starhit.ru

Читайте також: