Футбол

«Дніпро» – «Металіст». Світло на стадіоні вимкнули хакери?

Заступник гендиректора «Дніпра» Дмитро Пелін поділився поточними результатами розслідування клубу щодо зникнення світла на «Дніпро-Арені». Нагадаємо, що світло на «Арені» загадково зникло у перерві центрального матчу 12-го туру між «Дніпром» і харківським «Металістом».

«На стадіоні виникла проблема з програмним забезпеченням. Що таке освітлення на такому великому стадіоні, як "Дніпро -Арена"? Воно повністю автоматизоване і комп’ютеризоване. Поки ми не можемо довести це і я не можу це назвати офіційною версією. Однак, зараз у нас є підозри на хакерську атаку», – заявив заступник гендиректора «Дніпра».

Читайте також:  Суперкубок України-2019: феєрична перемога «Динамо» з рахунком 2:1

Він розповів, що персонал стадіону спробував вирішити проблему з освітленням в «ручному» режимі, проте це не вдалося.

«Воно було зав’язано. Таке відчуття, що цю систему повністю заблокували. Тільки ми оголосили, що матч припинений, як все відразу ж запрацювало», – підкреслив Дмитро Пелін.

За словами Пеліна, такий «незвичайний збіг» навів представників «Дніпра» на «сумні думки».

Читайте також:  «Найголовніший матч – із «Брюгге» у вівторок», - Олександр Хацкевич

«Я не технік, тому не можу розповісти все досконально. Цим питанням займалися люди, які відповідають за енергетику на стадіоні. Поки чогось певного сказати не можу», – підсумував заступник гендиректора «Дніпра».

Нагадаємо, що «Арена Дніпро» опинилася в центрі скандалу через проблеми зі світлом на матчі «Дніпро» – «Металіст». Матч був перерваний після 1-го тайму через відсутність освітлення на стадіоні. Втім, раніше в КДК ФФУ встановили, що технічний стан «Арени Дніпро» до моменту початку матчу повністю відповідав всім вимогам регламенту. Зокрема, стадіон у Дніпропетровську був готовий до проведення зустрічі, що було запротокольовано і підтверджено спеціальною комісією.

Читайте також:  «Другий тайм вселяє оптимізм перед матчем-відповіддю», - Хацкевич

За матеріалами: terrikon.com

Читайте також:

Коментувати