Політика

У недобудованому Дарницькому вокзалі в Києві винні попередники – М.Азаров

 У Києві Дарницький вокзал не можуть добудувати протягом десятиліть не через безгосподарність, а через відсутність стабільної влади і стабільного управління в Україні. Таку думку у Facebook висловив прем’єр – міністр Микола Азаров, передає УНН.

 Прем’єр нагадав, що в 2002 році було прийнято рішення про розділення пасажирського транспортного вузла в Києві на дві частини: тобто існуючий зараз залізничний вокзал і перенесення великої кількості поїздів на Дарницький залізничний вузол. Реалізація цього рішення дозволила б значно розвантажити центр міста, а також взяти на себе функції приміського вокзалу.

Читайте також:  В Україні розпочато 510 кримінальних проваджень щодо корупційних злочинів

 "Всі розрахунки були здійснені, вони були розглянуті і визнані оптимальними. І якби влада в 2004 році не змінилася, то безумовно цей проект був би реалізований. А так будівництво почалося, потім було припинено, а потім поставте запитання: скільки разів ще помінялася влада, скільки помінялося прем’єр – міністрів, міністрів транспорту? І тільки зараз ми знову повернулися до реалізації цієї ідеї", – зазначив М.Азаров

Читайте також:  Зеленський терміново скликає РНБО

 Крім того, він зазначив, що на будівництво вокзалу вплинула також економічна криза та ряд інших проблем.

 Джерело: УНН

Читайте також: