Спорт

Промоутери Повєткіна будуть оскаржувати роботу рефері в бою росіянина проти Кличка

 Німецька промоутерська компанія Sauerland Event, яка веде справи російського суперважковаговика Олександра Повєткіна, подала протест на якість роботи рефері в бою росіянина з суперважкоатлетом з України Володимиром Кличком. Про це стало відомо сьогодні, 1 листопада, зі слів представника "Російського витязя" Дмитра Іванова.

 «Це тільки в Sauerland Event проявили активність. Своєю чергою, ми разом з організатором бою Андрієм Рябінським, працюючим в команді Повєткіна, протест подавати не збираємося», – прокоментував ситуацію, що склалася, Дмитро Іванов.

Читайте також:  "Він б'є сильніше, ніж ви очікуєте": Ентоні Кролла розповів, що думає про майбутній бій Ломаченка з Кемпбеллом

 Нагадаємо, що раніше Іванов заявляв про те, що рефері відпрацював на бою жахливо, допустивши величезну кількість порушень. Іванов виділив той факт, що рефері закривав очі на заборонені захвати й удари з боку Володимира Кличка. Також він додав, що під час бою суддя не звертав уваги на постійні підштовхування з боку українця.

Читайте також:  "Він б'є сильніше, ніж ви очікуєте": Ентоні Кролла розповів, що думає про майбутній бій Ломаченка з Кемпбеллом

 Сам бій відбувся 5 жовтня в Москві. Тоді український боксер Володимир Кличко переміг росіянина Олександра Повєткіна у 12 – раундовому поєдинку одноголосним рішенням суддів.

Кличко – Повєткін. Моменти бою (відео):

За матеріалами: newsru.com

Читайте також:

Коментувати