Політика

Жителі Одеси не повинні постраждати від відставки мера – Ківалов

 Народний депутат України від фракції Партії регіонів Сергій Ківалов, коментуючи новину про відставку мера Одеси Олексія Костусєва, сказав, що через це інтереси місцевих жителів постраждати не повинні.

При цьому він зазначив, що його відставка Костусєва абсолютно не здивувала, оскільки, як стверджує депутат, це було цілком прогнозовано. У той же час Сергій Ківалов заявив, що Костусєв не обговорював з ним мотиви, які спонукали його піти у відставку, тому він не збирається говорити про причини.

Читайте також:  Арсен Аваков відкидає звинувачення Порошенка в тому, що поліція працювала на виборах проти нього

Проте, як вважає нардеп, для мешканців Одеси все і так очевидно.

За словами Ківалова, не слід зациклюватися на факті відставки, оскільки важливіше, щоб місто продовжило функціонувати без збоїв, і його не лихоманило від політичних заяв.

«Я сам одесит і мені добре відомі всі слабкі місця нашого непростого міста. Я зроблю все від мене залежне, щоб одесити не постраждали», – додав депутат.

Читайте також:  Ляшко заявив про об'єднання з Кличком проти Зеленського

Також Сергій Ківалов розповів, що поки що роботу Костусєва буде виконувати секретар міської ради Бриндак і він же повинен буде звернутися протягом 15 днів до Верховної Ради з проханням призначити в місті вибори.

Як зазначив нардеп, сьогодні, 1 листопада, відбудеться засідання Одеської міської ради, на якому, на його думку, будуть прийняті важливі рішення щодо ситуації, що склалася.

Читайте також:  Зеленський спростив отримання громадянства для росіян, які зазнали політичних переслідувань

За матеріалами: УНН 

Читайте також:

Коментувати