fbpx
Політика

Для постраждалих від повені на Далекому Сході РПЦ зібрала 120 млн рублів

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило на зустрічі з губернатором Хабаровського краю В’ячеславом Шпортом в Москві повідомив, що Російська православна церква зібрала 120 млн рублів пожертвувань для постраждалих від повені мешканців Далекого Сходу.

«Тема Далекого Сходу у всіх на слуху не тільки тому, що сталося ось це лихо… люди відгукнулися, збираючи кошти. Ми тільки через установи Московської патріархії досить швидко зібрали 120 млн рублів», – сказав патріарх.

Читайте також:  Консульство України в Чехії: отримати послуги можна лише за наявності військово-облікового документу

Він також зазначив, що це гроші не організацій та бізнесу, їх за покликом серця пожертвували прості люди, парафіяни, достаток яких не дуже значний. «Я дуже радий тому, що в Церкві були мобілізовані ці джерела, дуже важливі людські ресурси», – додав предстоятель РПЦ, підкресливши особливо, що така діяльність об’єднує людей і має духовне значення.

Читайте також:  В Європарламенті Орбан хоче створити проросійську "коаліцію миру"

«Коли людина жертвує – дивовижна і містична річ – той, кому вона пожертвувала, перестає бути для неї далеким і стає ближнім», – сказав глава Російської православної церкви і нагадав євангельську притчу про доброго самарянина. На думку патріарха РПЦ, якщо в суспільстві пропадають прагнення до добра і взаємовиручки, зникає і здатність цього суспільства до солідарних дій.

За матеріалами: ИТАР-ТАСС

Читайте також: