Новини світу

На кордоні Росії і України знову утворилися черги з великовантажних автомобілів

І знову на українсько-російському кордоні виник транспортний колапс. У пунктах пропуску Донецької та Луганської областей скупчилися величезні черги, що налічують сотні вантажних автомобілів, повідомляють ЗМІ з посиланням на Південне митне управлінні ФМС Росії.

Представники відомства прокоментували ситуацію наступним чином: «Затори є. Вони пов’язані з новими заходами щодо забезпечення транзиту». У ФМС уточнили, що на кордоні в даний час скупчилися понад 350 фур, найбільша їх кількість – в районі пропуску «Новоазовськ – Весело-Вознесенка».

За словами очевидців, в багатокілометровій черзі вишикувалися великогабаритні вантажні автомобілі з українськими, білоруськими, молдавськими, казахстанськими та турецькими номерами.

До виникнення черг на кордоні призвело рішення федеральної митної служби Російської Федерації про скасування дії книжок міжнародних дорожніх перевезень. Ці книжки раніше дозволяли перевозити вантажі в запломбованих контейнерах, гарантували сплату митних платежів і спрощували прикордонні процедури. Тепер на кордоні ці документи не приймаються, фури проходять повний обшук.

За матеріалами: lenta.ru

Читайте також:

Коментувати