Шоу-бізнес

Джордж Клуні спростував чутки про свої романи

  З того моменту, як Джордж Клуні розірвав відносини зі Стейсі Кіблер, він став вважатися одним з найзавидніших холостяків Голлівуду. Виходячи з цього, недивним стає те, що акторові почали приписувати романи з різними красунями. Тільки за останній місяць, завдяки ЗМІ, світ дізнався про романи Джорджа Клуні з Кеті Холмс, Монікою Джекісіч і адвокатом Ассанжа Амаль Аламуддін.

Читайте також:  Голосуймо не "по приколу": Вакарчук звернувся до українців

В одному з інтерв’ю актор вирішив сам розповісти про свої романи, сказавши: «Три історії протягом трьох тижнів… Та я чемпіон! Звичайно, це все вигадка».

Представник актора повідомив, що Джордж Клуні вирішив пояснити ситуацію на тему свого особистого життя, оскільки просто втомився від чуток. Представник актора сказав: «Джордж ситий по горло цим маренням про Моніку. Крім того, він хоче, щоб Кеті трохи відпочила, а Амаль – зайнялася – таки проблемами Ассанжа. Я навіть спеціально подзвонив своєму підопічному, щоб дізнатися, наскільки правдиві плітки в жовтій пресі. Як і я очікував, він відповів, що не коментує особисте життя. Проте, Джордж проти того, щоб папараці переслідували всіх цих дівчат, так що він вирішив розставити всі крапки над "і"».

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

Джерело, наближене до голлівудського красунчика, підтвердив інформацію, сказавши, що Джордж Клуні ні з ким не зустрічається. «Кеті Холмс він лише обійняв на прем’єрі фільму "Гравітація". А з Амаль він співпрацює в рамках телепроекту про Сирію».

За матеріалами: People

Читайте також:

Коментувати