Футбол

Юрій Сак: “Рабінович не був президентом “Арсеналу”, він ним тільки числився”

Колишній футболіст збірної України Юрій Сак поділився своїми припущеннями щодо зникнення київського «Арсеналу» з футбольної карти країни.
 
«В українському футболі має місце парадоксальна ситуація. З одного боку наші гравці, команди, тримають планку в Європі. Однак з іншого боку – всередині країни твориться якась біда. У минулому сезоні зник «Кривбас», тепер на цій же стадії київський клуб», – прокоментував ситуацію Юрій Сак.
 
Проаналізував колишній футболіст також і роботу колишнього власника столичного «Арсеналу» Вадима Рабиновича. За словами Юрія Сака, президента в клубі по суті не було.
 
«Я вважаю – у киян і не було господаря. Рабинович ніби і числився президентом, однак не було тієї людини, яка була б сильно зацікавлена в розвитку цього клубу. Прикро…», – додав екс-футболіст.
 
Нагадаємо, що незабаром столичний футбольний клуб «Арсенал» може припинити своє існування. Про це вже заявили представники керівництва клубу. Зазначимо, що пов’язані дані кроки зі сформованим фінансовим становищем клубу.

Читайте також:  Стало відомо, коли Андрій Ярмоленко може повернутися на футбольне поле

 

Київський "Арсенал" починає процедуру банкрутства (відео):

За матеріалами: dynamo.kiev.ua

Читайте також:

Коментувати