fbpx
Україна

У Києві можуть зробити 6 листопада вихідним – Попов

 Як повідомляється, з нагоди святкування 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників, 6 листопада в українській столиці можуть зробити вихідним днем.

У прес-службі Київської міської державної адміністрації повідомили, що відповідне питання буде розглядатися сьогодні, 30 жовтня, на засіданні Кабінету міністрів України.

При цьому як зазначив Олександр Попов, він сподівається на те, що уряд підтримає дану ініціативу і схвалить рішення про вихідний день для представників бюджетної сфери.

Читайте також:  На Закарпатті представники Національної поліції України та Польщі обговорили спільну діяльність у боротьбі з транскордонною злочинністю

«Ми також просимо рекомендувати дати вихідний і всім працівникам приватних компаній міста. Адже 6 листопада буде дуже багато масових заходів», – додав голова КМДА.

Крім того, стало відомо про те, що 6 листопада, з нагоди святкування у столиці на хвилину зупиниться весь транспорт.

Читайте також:  18 воїнів НГУ зі Львівщини отримали ордени «За мужність» III ступеня (посмертно)

«Я думаю, кожен з нас повинен хоча б на хвилинку долучитися до свята визволення Києва, вклонитися і сказати «Дякую!» ветеранам, які живуть серед нас, і вшанувати пам’ять тих, чиї імена зберігає історія», – повідомив Олександр Попов.

За матеріалами: obozrevatel.com

Читайте також: