Політика

Рафаель Корреа рівняється на російського президента Путіна

Президент Еквадору Рафаель Корреа на спільній прес-конференції за підсумками зустрічі з президентом Володимиром Путіним зізнався журналістам, що хоче рівнятися на російського лідера.

"У нас була важлива зустріч в Москві з президентом Росії, відбулося також засідання з нашими командами в розширеному складі. Президент Путін дуже ефективний, дуже старанний, і я теж намагаюся бути таким же, хоча, можливо, і не в такому масштабі", – сказав Корреа і додав, що минула зустріч була дуже продуктивною і пройшла у дуже позитивній атмосфері.

Читайте також:  Справа про “хабар Богдану”: Кличко дав покази в НАБУ

Еквадорському президентові поставили питання про долю засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа, на що Рафаель Корреа відповів, що тепер все залежить від Великобританії та Швеції.

"В принципі, ситуація з Ассанджем може бути вирішена навіть завтра, якщо б це вирішили Великобританія і Швеція. Еквадор зробив все, що повинен був зробити – надав політичний притулок Ассанджу і виконав відповідні процедури. На даний момент доля Ассанджа залежить від Швеції і Великобританії", – пояснив Рафаель Корреа.

Читайте також:  НАБУ відкрило кримінальне провадження проти Луценка

Щодо Едварда Сноудена еквадорський лідер сказав, що Еквадор готовий розглянути прохання Сноудена про притулок, якщо таке надійде. Для цього колишньому співробітникові спецслужб США Едварду Сноудену слід звернутися на території Еквадору з проханням про політичний притулок.

Рафаель Корреа рівняється на російського президента Путіна (відео):

За матеріалами: kremlin.ru

Читайте також:  Петра Порошенка намагаються зняти з виборів

Читайте також:

Коментувати