fbpx
Футбол

Крах київського «Арсеналу». «Ситуація з Рабиновичем була чистою аферою», – Олександр Онищенко

За словами генерального директора київського «Арсеналу», столичний футбольний клуб знімається з усіх змагань і починає процедуру банкрутства. Таким чином, якщо київський клуб припинить своє існування, то в сезоні-2013/2014 в українській Прем’єр-лізі гратимуть 15 команд. Про проблеми київського «Арсеналу» говорять давно і не зовсім зрозумілою виглядала ситуація зі зміною власника цієї команди. Нагадаємо, що раніше президентом і власником київського «Арсеналу» був Вадим Рабинович, а потім керівником «Арсеналу» нібито став народний депутат України Олександр Онищенко.

Читайте також:  Globe Soccer Awards назвав кращого гравця, тренера і клуб століття

У ЗМІ неодноразово наводилися слова Рабіновича і Онищенка, аналізуючи які складно було зробити висновок про те, кому ж насправді належить команда та чи передав колишній власник всі необхідні документи власнику новому. 

Сьогодні в засобах масової інформації з’явилися слова Олександра Онищенка, який заявив, що його боргів перед столичним «Арсеналом» немає. «Я їх всі погасив, тому команду і допустили до чемпіонату», – повідомив Олександр Онищенко і додав, що «ця ситуація з Рабиновичем була чистою аферою. Він продав клуб, який йому не належав».

Читайте також:  Палкін розповів, скільки команд повинно бути в УПЛ

Олександр Онищенко також повідомив, що на київський «Арсенал» він витратив близько десяти мільйонів доларів. При цьому Онищенко, відповідаючи на запитання, чи візьметься він за інший футбольний клуб у майбутньому, відповів, що йому потрібно відпочити, і він поки не буде про це говорити.

За матеріалами: isport.ua

Читайте також: