Політика

Патріарх Кирил привітав Георгія Маргвелашвілі з обранням на пост президента

 Патріарх Русі Кирил звернувся до Георгія Маргвелашвілі з вітальною промовою на честь його обрання на пост президента Грузії. Патріарх всієї Русі висловив сподівання, що діяльність новообраного президента відкриє нову сторінку в історії відносин між Російською Федерацією та Грузією. Слова патріарха наводить офіційний сайт Московського патріархату.

Читайте також:  ГПУ хоче заарештувати майно Ющенка

 Нагадаємо, що вибори президента Грузії пройшли 27 жовтня. Новим президентом країни був обраний Георгій Маргвелашвілі, який, за попередніми підрахунками, набрав 62,11 % голосів виборців. Додамо, що інавгурація Георгія Маргвелашвілі призначена на 17 листопада.

 «Сподіваюся, що Ваша діяльність на посту голови держави відкриє нову сторінку в історії відносин між Російською Федерацією та Грузією. Адже це народи, які пов’язані спільними культурними і духовно – моральними цінностями», – передається в посланні Патріарха.

Читайте також:  Олександр Данилюк розповів, чи можлива зустріч Зеленського з Путіним

 Крім цього, Патріарх Кирил вважає, що перемога Маргвелашвілі на минулих виборах лише показала довіру грузинського народу до нього і до його програми.

Грузія вибрала нового президента (відео):

За матеріалами: РИА Новости

Читайте також:

Коментувати