Новини світу

Держава робитиме все, щоб ветерани постійно відчували заслужену турботу – В. Янукович

Держава й надалі буде приділяти особливу увагу ветеранам, їх гідному соціальному захисту, заявив президент України Віктор Янукович, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Президента.

"Ми перед вами в боргу. Наш обов’язок – охопити всіх ветеранів війни особливою турботою, належним соціальним захистом і медичним обслуговуванням", – підкреслив Віктор Янукович під час виступу на урочистостях з нагоди 70-річчя визволення міста Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників.

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

Глава держави відзначив, що за останні роки реалізовано ряд заходів, спрямованих на підвищення соціальних стандартів для ветеранів війни. Зокрема, на 49 відсотків підвищено середній розмір пенсії учасників війни, в 4-4,5 рази зросла грошова допомога ветеранам війни до Дня Перемоги. Особливау увага, підкреслив президент, приділяється інвалідам війни: розміри їх пенсій за останні два роки зросли на 40 відсотків, а з 2010 року вперше розпочато програму забезпечення квартирами інвалідів Великої Вітчизняної війни, завдяки чому поліпшили житлові умови понад 800 сімей.

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

"Засвідчую вам свою глибоку повагу та щиро дякую за всі досягнення. Держава і надалі буде робити все, щоб ви, наші шановні співвітчизники, постійно відчували заслужену увагу і турботу", – підкреслив Віктор Янукович.

Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати