fbpx
Освіта

Володимир Рибак: Новий закон «Про вищу освіту» повинен відображати інтереси освітян та студентів

 У ході робочої поїздки на Рівненщину спікер Верховної Ради Володимир Рибак зустрівся з професорсько – викладацьким складом і студентами Національного університету водного господарства та природокористування обласного центру. Спілкуючись з педагогами та студентами, голова парламенту торкнувся питання реформування вищої освіти. За його словами, новий закон України «Про вищу освіту» повинен дозволити Україні вийти на європейський рівень і забезпечити визнання вітчизняних дипломів у всій Європі. Прийняття такого закону дозріло давно, оскільки нинішня система вищої освіти перестала відповідати сучасним завданням підготовки фахівців.

Читайте також:  До уваги військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, ветеранів війни, у тому числі звільнених у запас!

 Володимир Рибак повідомив, що на сьогодні у Верховній Раді зареєстровано три законопроекти з реформування вищої освіти. Проте жоден з них повністю не відображає інтереси освітян, студентства, не цілком відповідає очікуванням суспільства, його прагненню жити гідно. Тому голова парламенту вважає за доцільне підготувати консолідований проект закону «Про вищу освіту» .

Читайте також:  ШОК: На Закарпатті школярки одягли радянські "фартушки" на останній дзвінок (ФОТО)

 За матеріалами: rada.gov.ua

Читайте також: