Право

Братам Навальним було пред’явлено остаточне обвинувачення у кримінальній справі «Ів Роше»

 Братам Олегу і Олексію Навальним було пред’явлено остаточне звинувачення в легалізації грошових коштів і шахрайстві у кримінальній справі «Ів Роше». Про це повідомляється у вівторок, 29 жовтня, на офіційному сайті Слідчого комітету Російської Федерації.

 Згідно з прес-релізом відомства, братів Навальних звинувачують у розкраданні шляхом обману грошових коштів ТОВ «Багатопрофільна процесінгова компанія» в сумі понад 4 млн рублів і ТОВ «Ів Роше Схід» на суму понад 26 млн рублів. Щодо легалізації грошових коштів йдеться про суму понад 21 млн рублів.

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

 Раніше слідчі зробили висновок, що Олексієм Навальним була створена компанія «Головне передплатне агентство», яка за сприяння Олега Навального, який працював у «Пошті Росії», отримала вигідний контракт на вантажоперевезення для компанії «Ів Роше». Імовірно, послуги компанія надавала за завищеними цінами, що призвело до незаконного збагачення братів Навальних.

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

 Сам Олексій Навальний, відзначають представники ЗМІ, зазначив, що насправді приводом для звинувачень у їхній бік стала «звичайна комерційна діяльність» його брата Олега, до якої він особисто не має ніякого стосунку. Згідно зі словами опозиціонера, «справа Ів Роше» настільки ж «абсурдна», як і кримінальна справа «Кировлісу», в рамках якої він раніше був засуджений за розкрадання коштів.

 Кримінальну справу про розкрадання коштів ТОВ «Ів Роше» було порушено стосовно братів Навальних в грудні минулого року, а про подібні дії при співпраці Навальних з фірмою «Багатопрофільна процесінгова компанія» – у квітні цього року. Згодом ці дві справи були об’єднані в одне кримінальне провадження. При цьому до цих пір сума збитку, який був заподіяний «Ів Роше», оцінювали в більшу суму – 55 млн рублів.

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

 За матеріалами: lenta.ru

Читайте також:

Коментувати