Новини світу

Український бізнесмен Віктор Пінчук зайняв 38-е місце у рейтингу найвпливовіших людей у світі мистецтва

 Журнал Art Review оновив список ста найвпливовіших людей у ​​світі мистецтва.

 Очолила престижний рейтинг сестра еміра Катару шейха Таміма бін Хамада Аль Тані, яка очолює національне Управління музеїв. Під керівництвом сестри катарського еміра торік було витрачено понад один мільярд доларів на купівлю творів мистецтва для галерей країни. Це в тридцять разів більше, ніж витратив за той же період Метрополітен – музей у Нью – Йорку. Найдорожчою покупкою Управління музеїв Катару стало полотно "Гравці в карти" Поля Сезанна.

 На другому місці рейтингу людей у ​​світі мистецтва виявився власник художніх галерей у Лондоні і Нью – Йорку Давид Цвірнер, замкнув трійку лідерів американський галерист Іван Вірт. На четвертому місці розмістився торговець витворами мистецтва Ларрі Гагосян із США, а п’яте місце розділили керівники лондонської Галереї "Серпентайн" Ханс – Ульріх Обріст і Джулія Пейтон – Джонс.

 Український бізнесмен Віктор Пінчук, що заснував центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre у Києві, зайняв в рейтингу 38 – е місце.

 З російських галеристів в список потрапила тільки подруга олігарха Романа Абрамовича Дар’я Жукова (голова московського Центру сучасної культури "Гараж"). Їй дісталося 86 – е місце.

Один із залів в PinchukArtCentre (відео):

За матеріалами: ИТАР-ТАСС

Читайте також:

Коментувати