Економіка

Сума інвестицій, внесених до статутного капіталу підприємств Голосіївського району, становить більше 44 млн гривень

 

З початку року до ДПІ у Голосіївському районі звернулось 8 підприємств з проханням здійснити відмітку на інформаційних повідомленнях про фактичні внесення іноземної інвестиції до статутного капіталу підприємств, які знаходяться на обліку

 Створення сприятливого інвестиційного клімату столиці – одне з першочергових завдань, визначених Стратегією розвитку м. Києва до 2025 р. У документі прописана низка заходів, необхідних для реалізації плану. Серед найважливіших: відміна та скорочення адміністративних процедур, оновлення програми сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, створення геоінформаційної системи для інвесторів та бізнесу.

Читайте також:  Жнива-2019: в Україні намолочено 26,1 млн тонн зерна нового врожаю

 Активна підтримка інвестиційної привабливості української економіки на всіх рівня дає неабиякі результати. З початку року cума інвестицій, внесених до статутного капіталу підприємств Голосіївського району, становить більше 44 млн гривень.

 Значну роль у зростанні інвестицій відіграє розвинене правове поле для інвестування, адже необхідні гарантії діяльності для інвесторів передбачені чинним законодавством. Варто підкреслити, що Законом України „Про режим іноземного інвестування” для іноземних інвесторів в Україні встановлено національний режим, тобто надані рівні умови діяльності із вітчизняними інвесторами. До того ж Закон передбачає, що у випадку припинення інвестиційної діяльності іноземному інвестору гарантується повернення його інвестиції в натуральній формі або у валюті інвестування без сплати мита, а також доходів від інвестицій у грошовій або у товарній формі.

Читайте також:  Українці розраховуються за тепло і воду на 100%

 З метою стимулювання інвестиційного клімату в Україні Міністерством доходів і зборів впроваджено сервіс щодо моделей господарських операцій підприємств з іноземними інвестиціям. На звернення підприємств з іноземними інвестиціями Міндоходів повідомляє про податкові ризики, якщо такі виявлені під час аналізу моделі господарської операції. Відповідне звернення можна подати у паперовому вигляді або засобами електронного зв’язку з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу.

Читайте також:  Ціни на газ в Україні знижуються третій місяць поспіль

За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів в Києві

Читайте також:

Коментувати