fbpx
Шоу-бізнес

Потап і Настя презентували новий кліп на пісню «Все пучком»

 Популярна група Потап і Настя презентували знятий одним дублем кліп на композицію «Все пучком».

 Зйомки відеокліпу на нову пісню «Все пучком», автором якої є Потап, пройшли 25 вересня. Головною родзинкою нового кліпу є те, що зйомка всього кліпу була одним дублем, а для швидкої зміни декорацій були створені унікальні рухомі конструкції. До слова, це ж стало і найскладнішим завданням.

 Спочатку Потап і Настя повинні були зіграти естрадного гіпнотизера і екстрасенса – провидицю, однак, у процесі підготовки до зйомок автор ідеї, Потап, повністю змінив сюжет.

Читайте також:  Група System of a Down вперше за 15 років випустила нові пісні

 «Все пучком» – це історія про творчий шлях дуету від вуличних музикантів до суперзірок. Потап розповів: «Нам вдалося екранізувати ту непросту життєву криву,  яка відображає підйом артиста з самих низів до найвищих вершин популярності. Але головна ідея – це незмінне повернення до своєї сутності: навіть ставши успішними, герої кліпу «Всі пучком», не впоравшись зі зірковістю, повертаються знову на вулицю».

Читайте також:  Помер сатирик Михайло Жванецький

 Як каже Потап, головним очікуванням від майбутнього кліпу для нього була динамічність, якої вдалося досягти завдяки налагодженій роботі знімальної команди і декільком десяткам дублів. Під час кліпу на ходу змінюються декорації і з’являються різні актори, а самі артисти переодягаються і тричі міняють образи.

Потап і Настя – Все пучком (Відео):

  За матеріалами: Продюсерский центр Потапа «MOZGI Entertainment»

Читайте також: