fbpx
Музика

Мілен Фармер покаже в Росії шоу з танцюючими роботами

Відома французька співачка Мілен Фармер в рамках світового туру Timeless-2013 представить в Москві і Санкт-Петербурзі барвисте шоу з танцюючими роботами. Столичний концерт відбудеться 1 листопада, а перед пітерською публікою співачка постане 4 листопада.
 
«Міжнародний тур Timeless – 2013 стартував у вересні в Парижі. Москва стане восьмим містом», – розповіли організатори туру, додавши, що квитки на концерти розкуповуються дуже активно. До слова, вартість квитків варіюється від 1500 до 50 000 рублів.
 
У столичному спорткомплексі "Олімпійський" і на пітерській сцені Мілен Фармер покаже футуристичну постановку з приголомшливими візуальними ефектами. У концертну програму увійдуть як нові композиції з її останнього альбому Monkey Me, так і хіти минулих років. «Мілен Фармер вийде на сцену в супроводі п’яти роботів-танцюристів, кожен близько двох метрів заввишки і вагою 115 кілограмів. Спочатку вони призначалися для застосування в промисловості. Але ми вирішили використовувати параметри, які ніколи не використовувалися» , – пояснив фахівець з програмування роботів для концерту Філіп Стежман.

 

Мілен Фармер (відео):

За матеріалами: ИТАР-ТАСС

Читайте також: