fbpx
Право

У Верховній Раді з’явився ще один законопроект про лікування засуджених за кордоном

 У Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 3461 «Про внесення змін до статті 84 Кримінального кодексу України щодо можливості лікування за кордоном осіб, засуджених до позбавлення волі». Ініціатором даного документа є позафракційний народний депутат Анжеліка Лабунська. Текст законопроекту на сайті парламенту поки відсутній.

 Цікаво, що за весь час роботи в парламенті Анжеліка Лабунська не зареєструвала жодного законопроекту власного авторства. Крім того, тільки одна поправка цього нардепа була врахована Верховною Радою.

Читайте також:  Комітет ВР відмовився підтримати законопроект, на якому наполягали власники «євроблях»

 Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції «Партії регіонів» Микола Рудьковський подав на розгляд Верховної Ради України законопроект № 3444 «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого та Кримінально – процесуального кодексів України (щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном)», але пізніше відкликав його у зв’язку з доопрацюванням.

Читайте також:  У справі Омеляна оголосили обвинувальний акт

 Також на розгляді у парламенті знаходиться ще один законопроект про лікування засуджених за кордоном, автором якого є нефракційний народний депутат України Сергій Міщенко. Документ він зареєстрував ще на початку липня 2013 року.

 За матеріалами: rada.gov.ua

Читайте також: