fbpx
Політика

«Не існує ні політичних, ні правових підстав для помилування Тимошенко», – радник Януковича

 Народний депутат України, член фракції «Партії регіонів» у Верховній Раді, член комісії з питань помилування при президенті України Сергій Гриневецький впевнений, що на сьогодні не існує ні правових, ні політичних підстав для помилування українського екс – прем’єра Юлії Тимошенко. Про це українським ЗМІ повідомили представники «Партії регіонів».

 «Питання звільнення Юлії Тимошенко вже розглядалося навесні під час засідання комісії з питань помилування при Президентові України. Воно було відхилено. Найближче засідання комісії з питань помилування буде в четвер, 24 жовтня. Політичних і правових підстав для помилування Юлії Тимошенко немає», – заявив Сергій Гриневецький.

Читайте також:  МЗС України звернувся до BMW через «російській» Крим на навігаційних картах

 Крім того, радник Януковича вважає, що не зовсім коректно порівнювати справи Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

 «Ці справи надто різні і за обставинами, і за вагою, і за ступенем провини, і за результатами. Ми не можемо "вилікувати" вибіркове правосуддя в Україні, як кажуть в Євросоюзі, вибірковим ж помилуванням», – підкреслив Сергій Гриневецький.

 Радник Януковича стверджує, що варіант з помилуванням Юлії Тимошенко на сьогодні є нереальним. Вся справа в тому, пояснив політик, що існує занадто багато перешкод, передбачених законодавством.

Читайте також:  Шмигаль зустрівся із турецькими інвесторами

 «Як вже заявляла міністр юстиції України Олена Лукаш, екс – прем’єр Юлія Тимошенко не має права на помилування. Також вона не може на нього законно претендувати», – зазначив регіонал.

 За його словами, хвороба не може бути підставою для помилування людини і її виїзду за кордон для лікування. В іншому випадку, попередив політик, владі доведеться помилувати всіх хворих ув’язнених. Питання з Тимошенко Україні потрібно вирішити, впевнений він, однак його потрібно вирішити так, щоб не порушити правовий порядок в країні.

 За матеріалами: УНН

Читайте також: