fbpx
Право

З сайту ВР зник законопроект Рудьковського про лікування засуджених за кордоном

 Законопроект народного депутата (фракція Партії регіонів), голови Соціалістичної партії України Миколи Рудьковського № 3444 про внесення змін до Кримінально-виконавчого та Кримінального процесуального кодексів України (щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном), зареєстрований у Верховній Раді 18 жовтня, зараз відсутній на сайті парламенту.

 Станом на 10.00 суботи в розділі "Законопроекти" на офіційному сайті Верховної Ради відповідного документа немає. У переліку поруч є законопроекти під № № 3443 і 3445.

 Як повідомлялося, у Верховній Раді 18 жовтня було зареєстровано законопроект М.Рудьковського № 3444 про внесення змін до Кримінально-виконавчого та Кримінального процесуального кодексів України (щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном).

Читайте також:  В Україні готуються дозволити батькові йти в декрет

 Законопроект пропонує, щоб рішення про лікування засудженого за кордоном приймав суд на підставі висновків лікарської комісії, яка також приймає рішення про продовження або припинення лікування. У постанові про лікування засудженого за кордоном суд зазначає: термін лікування і назва медустанови, де буде лікуватися засуджений, умови і порядок переміщення туди засудженого, відповідальних за переміщення, а також поручителів, які будуть нести відповідальність у разі неповернення засудженого в Україну. Законопроект пропонує, щоб після закінчення терміну, визначеного судом для лікування за кордоном, засуджений повертався в Україну для продовження відбування покарання.

Читайте також:  ВР закликають якомога швидше прийняти закон про підтримку бізнесу

 Лікування засудженого за кордоном, згідно з законопроектом, здійснюватиметься за рахунок його коштів або його рідних і близьких.

 Раніше, в червні, позафракційний народний депутат Сергій Міщенко вніс до Верховної Ради законопроект, який дозволяє засудженим проходити лікування за кордоном. "Якщо влада не знає, як вирішити питання з лікуванням Юлії Тимошенко, то я пропоную вирішити його через прийняття відповідного закону", – пояснив він свою законодавчу ініціативу.

 Джерело: Інтерфакс – Україна

Читайте також: