Економіка

Київ готовий активно сприяти залученню московських інвестицій – Олександр Попов

 

 Київ готовий активно сприяти залученню московських інвестицій в економіку української столиці, заявив голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов.

 "У взаєминах між Москвою і Києвом можуть бути особливі контакти, бо керівництво Києва готове брати під особливу опіку та сприяти розвитку такого бізнесу, який би сьогодні як ініціатива був запропонований московськими компаніями", – заявив О.Попов, виступаючи на бізнес-форумі "Москва-Київ: інвестиційна привабливість мегаполісів" у Москві в п’ятницю.

 Він підкреслив, що стратегічне партнерство у співпраці між Україною і Росією закріплено українським законодавством. При цьому голова КМДА висловив впевненість, що підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС буде лише сприяти зміцненню такого партнерства.

Читайте також:  Україна планує взяти у Світового банку 300 млн доларів

 О.Попов також висловив надію, що дискусії про проблеми співпраці між двома столицями в рамках бізнес-форумів стануть традицією.

 "Є певна історична практика взаємодії, яку потрібно підтримувати і розвивати. З іншого боку Київ і Москва мають нові підходи, ідеї, практику, де хотілося б організувати нові напрямки співпраці", – констатував він.

Читайте також:  МОЗ України просить 2 млрд грн з Фонду боротьби з COVID-19

 Міністр уряду, керівник Департаменту зовнішньоекономічних і міжнародних зв’язків Москви Сергій Черемін зазначив, що між Москвою і Києвом встановилися дуже активні взаємини.

 "Наша співпраця – регіональна, ми не претендуємо ні на які преференції, які надає Європейське економічне співтовариство або Митний союз", – сказав він, відповідаючи на питання про те, чи позначиться підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на взаєминах між двома столицями.  

 Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: