Економіка

Міністерство оборони України розраховує отримати в 2014 році фінансування на рівні 25 млрд гривень – Лебедєв

  Міністерство оборони України розраховує отримати фінансування у розмірі більше 25 млрд грн на 2014 рік, повідомив глава міністерства Павло Лебедєв.

"Для реалізації завдань державної комплексної програми розвитку і реформування ЗСУ на період до 2017 року, на наступний 2014 фінансовий рік ми припускаємо отримати оборонний бюджет у сумі понад 25 млрд грн", – розповів П. Лебедєв в ексклюзивному інтерв’ю агентству "Інтерфакс- Україна".

Читайте також:  Fitch дав свій прогноз в суперечці «Нафтогазу» і «Газпрому»

Міністр уточнив, що з цієї суми 24 млрд грн – це загальний фонд, а 1 млрд грн – спеціальний фонд, який необхідно наповнити.

"Структура витрат, у разі затвердження поданих нами заявок, буде являти собою наступну картину: 5 млрд грн (20,1 %) пропонується спрямувати на розвиток, модернізацію, закупівлю, ремонт і обслуговування озброєнь і військової техніки; 2 млрд грн (8,4 %) – на навчання та підготовку ЗСУ; 18 млрд грн ( 71,5 %) – на їх утримання", – сказав П. Лебедєв.

Читайте також:  В 2018 році Україна видобула рекордну кількість газу

При цьому, за його словами, планується покращення внутрішнього балансу статей витрат на оборону. Зокрема, йдеться про збільшення частини витрат на переозброєння та бойову підготовку з одночасним зменшенням витрат на утримання військ.

Як відомо, загальний обсяг державного фінансування Міноборони в 2013 році передбачений в обсязі 15,3 млрд грн, у тому числі, по лінії спеціального фонду в обсязі майже 1 млрд грн.

Читайте також:  У Нацбанку прокоментували зростання курсу долара

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати