fbpx
Право

Водіїв в Україні очікують нові штрафи

Про можливе збільшення в Україні штрафів за деякі порушення правил дорожнього руху говорять давно. Як стало відомо, у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 3405, внесений в український парламент Кабінетом міністрів. Даним документом пропонується внести низку змін до чинної сьогодні в Україні системи штрафів за порушення ПДР, зокрема, пропонується збільшити суми штрафів за порушення правил користування ременями безпеки і за порушення встановлених норм при тонування стекол автомобілів.

Читайте також:  Зеленський підписав закон про електронні комунікації

Зареєстрованим у Верховній Раді України проектом закону пропонується збільшити розмір штрафних санкцій за переобладнання транспортних засобів з порушенням норм, зокрема і за тонування стекол, з порушенням існуючих стандартів, до 510-680 гривень.

У разі порушення водіями та пасажирами правил використання ременів безпеки або шоломів пропонується штрафувати їх на суму від 170 до 340 гривень.

Читайте також:  ВР ввела штрафи для бізнесу за відсутність масок

Законопроектом також передбачено штрафи за встановлення на проїжджій частині автодоріг предметів, які перешкоджають проїзду або зупинці. Відзначені в проекті закону і порушення за керування транспортним засобом з несправностями в гальмівній системі і рульовому управлінні.

За матеріалами: УНН

Читайте також: