fbpx
Економіка

“Чорноморнафтогаз” збільшив видобуток газу на 37 %

За дев’ять місяців поточного року Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" перевищило показники з видобутку природного газу за аналогічний період на 37,6 відсотка або на 317 мільйонів кубометрів, загальний видобуток склав 1160,4 млн куб.м. Про це УНН повідомили у прес-службі компанії.

Також в рамках виробничої діяльності з січня до вересня "Чорноморнафтогаз" на 14,3 відсотка або на 6,03 тис. т перевиконав планові показники з видобутку газового конденсату і на 6 відсотків – з нафти. На сьогоднішній день підприємство вийшло на історичний максимум добового видобутку газу на родовищах Чорного та Азовського морів – 4,97 млн куб.м і, як наслідок, за підсумками року планує видобути 1,65 млрд кубометрів.

Читайте також:  Пільги та житлові субсидії в умовах воєнного стану

Відзначимо, що на виконання доручень Президента України Віктора Януковича і Кабінету міністрів України щодо збільшення вітчизняного видобутку Державним акціонерним товариством "Чорноморнафтогаз" за підтримки Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" активно ведуться роботи з облаштування та вводу в експлуатацію нових свердловин на Одеському та Безіменному газових родовищах. Освоєння родовищ ведуть дві високотехнологічні плавучі бурові установки п’ятого покоління "Петро Годованець" і "Незалежність", завдяки яким перший газ з Одеського родовища надійшов споживачам Криму в кінці минулого року. Сьогодні на Одеському родовищі встановлені два блок-кондуктори і завершується процес укладання підводних міжпромислових газопроводів для з’єднання з магістральним газопроводом. Підсумковим результатом стане виконання "Чорноморнафтогазом" програми з триразового збільшення видобутку природного газу – з 1,05 млрд кубометрів в 2011 році до 3 млрд в 2015 році.

Читайте також:  В Києві планують повернути електрону плату за проїзд

Нагадаємо, що за результатами восьми місяців 2013 року видобуток природного газу Товариством перевищив минулорічні показники за аналогічний період на 36 відсотків або на 269 мільйонів кубометрів.

Джерело: УНН

Читайте також: