fbpx
Економіка

Прожитковий мінімум в Москві наближається до позначки 11 000 рублів

У другому кварталі поточного року середній прожитковий мінімум у Москві ставив 10 874 рублі. Для працездатного населення ця цифра досягла 12 169 рублів, для пенсіонерів – 8087 рублів, для дітей – 9829 рублів. У порівнянні з першим кварталом поточного року середній прожитковий мінімум москвичів збільшився більш ніж на тисячу рублів.

Читайте також:  Україна виконала всі умови МВФ, - Зеленський

У російському уряді підкреслили, що не можна порівнювати рівень прожиткового мінімуму жителів столиці з прожитковим мінімумом мешканців інших міст країни – московський показник перевищує аналогічні показники, зафіксовані у всіх інших містах Росії. Так, середньоросійський рівень прожиткового мінімуму в першому кварталі поточного року зафіксовано на цифрі 7095 рублів (7633 рублів для працездатного населення, 5828 рублів для пенсіонерів та 6859 рублів для дітей).

Читайте також:  Степанов розповів, скільки грошей не вистачає на медицину в бюджеті-2021

На початку жовтня на розгляд нижньої палати парламенту був внесений законопроект, що прирівнює мінімальний розмір оплати праці до прожиткового мінімуму. Окремим пунктом у документі вказується, що МРОТ не може бути нижче за прожитковий мінімум працездатного населення.

За матеріалами: lenta.ru

Читайте також: