Спорт

Україні прогнозують дві бронзові медалі на Олімпіаді в Сочі

Все ближче і ближче зимові Олімпійські ігри, які в 2014 році прийме російське місто Сочі. З наближенням Ігор все більш цікавими стають прогнози їх результатів, зокрема і в питанні передбачуваної кількості завойованих учасниками медалей.

У сочинських Олімпійських іграх візьме участь і збірна України, а вболівальники української команди, безумовно, чекають від неї успішного виступу. У світлі останніх подій у світі зимових видів спорту, Україна всерйоз може розраховувати на завоювання медалей, наприклад, в біатлоні.

Читайте також:  Ліга Європи 2018/2019: «Ворскла» мінімально програла «Карабаху», «Динамо» розгромило «Ренн»

Цікавий прогноз на зимову Олімпіаду зробила компанія Infostrada, яка займається аналізом спортивної статистики. На своєму офіційному сайті, проаналізувавши виступи спортсменів з різних країн протягом останніх трьох років, компанія опублікувала віртуальний медальний залік сочинських Ігор, в якому Україні віддані лише дві бронзові нагороди.

На думку фахівців, перше місце в медальному заліку займе збірна Норвегії, якій віддані 37 олімпійських нагород. Друга позиція у США, а замикає трійку команда Канади, якій прогнозується завоювання 34-х медалей.

Читайте також:  Усик визнаний найкращим боксером року за версією Sports Illustrated

Цікаво, що збірна Росії була поміщена лише на дев’яте місце. Прогнозується, що російська команда зможе завоювати на сочинській Олімпіаді по п’ять золотих і срібних медалей і 7 бронзових нагород.

За матеріалами: tribuna.com

Читайте також:

Коментувати