Спорт

Російський фігурист змінює громадянство, щоб виступати на Олімпіаді-2014 за Естонію

Російський фігурист Олександр Забоєв подав документи на отримання естонського громадянства, щоб представляти цю країну на Олімпійських іграх-2014 в Сочі та інших міжнародних змаганнях. Президент Союзу фігуристів Естонії Едгар Савісаар радий такому рішенню. Він заявив, що клопотатиме перед естонським урядом за якнайшвидше надання Забоєву громадянства. Можливо, російський фігурист може стати підданим Естонії вже в поточному році.

Читайте також:  "Він б'є сильніше, ніж ви очікуєте": Ентоні Кролла розповів, що думає про майбутній бій Ломаченка з Кемпбеллом

Олександр Забоєв починав спортивну кар’єру в одиночному розряді, але через кілька років став кататися в парі. Торік російський фігурист почав виступати з естонською фігуристкою Наталею Забияко. Якщо Олександр Забоєв не отримає естонського громадянства, він не зможе представляти цю країну на Олімпіаді, відповідно, не потрапить на Ігри- 2014 і Наталія Забияко. Поки Олімпійський комітет Естонії подав заявки на участь у зимовій Олімпіаді тільки для одиночників Віктора Романенкова та Олени Глєбової.

Читайте також:  Василь Ломаченко готується до бою з Кемпбеллом у рідному Аккермані

Олександру Забоєву 24 роки. До роботи з Забияко він катався в парі з чеською фігуристкою Олександрою Хербріковою.

За матеріалами: lenta.ru

Читайте також:

Коментувати