fbpx
Економіка

Інформація для підприємств з іноземними інвестиціями

 ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області нагадує, що Міндоходів надає підприємствам з іноземними інвестиціями послуги щодо оцінки податкових ризиків інвестпроектів (відповідний сервіс функціонує з 2012 року). Таким, чином, відомство допомагає уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними підприємствами.

 Скористатись сервісом щодо аналізу моделей господарських операцій підприємств з іноземними інвестиціями з їх контрагентами може будь-яке підприємство з іноземними інвестиціями, незалежно від країни походження капіталу.

Читайте також:  Пільги та житлові субсидії в умовах воєнного стану

 Реалізація сервісу забезпечує інформаційну підтримку іноземним інвесторам щодо відповідності інвестиційного проекту чи господарської операції законодавству України та механізму її оподаткування.

 Крім того, вони зможуть перевірити наявність невідповідностей у правовому статусі своїх можливих підприємств-контрагентів, перебування контрагента в процедурах банкрутства, залучення в схемах мінімізації податкових зобов’язань, тощо.

Читайте також:  Компенсація за працевлаштування ВПО

 Сервіс допоможе іноземним інвесторам ефективно будувати бізнес-плани та отримувати прибутки, що сприятиме стимулюванню інвестиційного клімату, росту економіки та унеможливить корупційні прояви.

 За матеріалами: ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів

Читайте також: