Україна

Погода в Україні. 1 жовтня до країни наблизиться холодний антициклон

 1 жовтня до України наблизиться холодний антициклон з північного заходу Європи. Він зумовить переважно суху сонячну погоду на значній території України.

 Однак над Чорним морем перебуватиме циклон, який стане причиною сильних дощів і штормового вітру на крайньому півдні України.

 Сонячна погода не сприятиме підвищенню температури повітря, в більшості областей очікуються вночі заморозки, вдень стовпчики термометрів не перевищать +8 +15 градусів.

 На заході опади малоймовірні. Температура повітря вночі +1 +6, місцями заморозки 0-4 градуси, вдень +10 +15 градусів.

 На півночі переважно без опадів. Температура повітря вночі +1 +6, місцями заморозки 0-5 градусів, вдень +8 +14 градусів.

 У центральній частині дощів не передбачається. Температура повітря вночі +1 +6, місцями заморозки 0-4 градуси, вдень +9 +14 градусів.

 На сході України без опадів, лише в Приазов’ї місцями невеликий дощ. Температура повітря вночі +1 +6, місцями заморозки 0-5 градусів, вдень +9 +14 градусів.

 У південній частині невеликий і помірний дощ, в Одеській області та в Криму сильний дощ і штормовий вітер до 15-20 м/с. Температура повітря вночі +4 +9, вдень +10 +15 градусів.

 У Києві без опадів. Температура повітря вночі +3 +5, місцями заморозки 0-3 градуси, вдень +8 +10 градусів.

 Вітер в Україні переважно північно – східний, 5-12 м/с.

 Джерело: opogode.ua

Читайте також: